Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Niezawodny system konferencyjny składa się z wielu elementów, które wzajemnie się uzupełniają. To może sprawić pewne trudności osobom bez odpowiedniego doświadczenia w tej dziedzinie. Dlatego instalacja systemów konferencyjnych wraz z doborem wysokiej jakości urządzeń powinna zawsze odbywać się przy pomocy specjalistów. Nasza oferta z pewnością spełni wszelkie oczekiwania pod tym względem. Posiadamy bowiem wieloletnie doświadczenie w branży, a oprócz instalacji, możemy również przeszkolić użytkowników i administratorów.

 

czytaj więcej

Korzystny dobór systemów konferencyjnych

Współpraca z nami rozpoczyna się od doradztwa w zakresie wyboru konkretnych urządzeń do skonstruowania całego systemu. Mamy dostęp do produktów niezbędnych przy wideokonferencjach i telekonferencjach. Do tego dochodzi nowoczesny sprzęt audio-wideo, a także liczne akcesoria konferencyjne, bez których korzystanie z urządzeń nie byłoby tak proste. W wielu przypadkach odpowiedni dobór systemów wideokonferencyjnych wręcz poszerza możliwości, dzięki czemu kontaktowanie się z wieloma ludźmi jednocześnie staje się jeszcze lepsze i przydatniejsze.

Stawiamy na uznane w branży marki. Dobór systemów telekonferencyjnych w naszym wykonaniu oznacza więc korzystanie ze sprawdzonego sprzętu o znanej wszystkim jakości. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych światowych rozwiązań.

Profesjonalna instalacja systemów wideokonferencyjnych

Po wyborze urządzeń należy zastanowić się nad ich montażem. Instalacja systemów telekonferencyjnych jest trudna ze względu na liczbę urządzeń. Ich umiejscowienie oraz podłączenie powinno być bardzo dobrze przemyślane. Na szczęście nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać właściwa instalacja systemów wideokonferencyjnych. Pod uwagę bierzemy rozmieszczenie umeblowania w danym pomieszczeniu, rozkład gniazdek elektrycznych i osobiste preferencje klientów. Zawsze proponujemy rozwiązania, które zapewnią maksymalny komfort rozmowy oraz korzystania ze składających się na system urządzeń, a także gwarantują estetyczne wykończenie.

Wsparcie zakupowe i serwis urządzeń konferencyjnych

Nasza praca nie kończy się na doradztwie, zakupie i montażu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobór systemów konferencyjnych to zaledwie początek współpracy. Dlatego wsparcie zakupowe wiąże się też ze skorzystaniem z naszego serwisu w nagłych wypadkach. Jesteśmy w stanie pomóc niezależnie od przyczyny awarii lub innych problemów związanych z eksploatacją systemów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące doboru i instalacji systemów telekonferencyjnych. Zachęcamy do zadawania nam pytań.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl